Рад победио Војводину, Напредак бољи од Јагодине

29. новембар 2009.
Београд-  (Бета) У утакмицама 13. кола фудбалске Супер лиге Србије у недељу је Напредак победио Јагодину са 2:1, а Рад је савладао Војводину са 1:0.

Војводина је трећи пут изгубила ове сезоне и то од Рада на Бањици, који заузима претпоследње место на табели. Победнички гол за домаћи тим постигао је Андрија Калуђеровић у 57. минуту.

Напредак је на свом терену дошао до важних бодова у мечу са Јагодином, а голове су постигли Леандро у 3. минуту и Јао у 89. док је једини погодак за госте постигао Бојовић у 5. минуту.

У мечевима у суботу постигнути су следећи резултати: ОФК - Чукарички 4:1 Борац - Јавор 1:0 Смедерево - БСК 1:1 Металац - Спартак 0:0 Млади радник - Хајдук 1:3 Црвена звезда - Партизан 1:2