Стојаковић и Крстић солидни у поразима својих екипа

25. фебруар 2010.
БЕОГРАД, 25. фебруара 2010. (Бета) - Српски кошаркаши Предраг Стојаковић и Ненад Крстић пружили су ноћас солидне партије у утакмицама НБА лиге, али су њихове екипе Њу Орлеанс и Оклахома сити забележиле поразе.

Стојаковић је на паркету провео 30 минута и за то време постигао 11 поена за Њу Орлеанс, који је изгубио на гостовању код Милвокија са 115:95. Ненад Крстић је на паркету такође провео 30 минута и забележио учинак од по осам поена и скокова, али то није било довољно да Оклахома сити избегне пораз од домаћег Сан Антонија са 95:87.

Екипа Минесоте изгубила је на гостовању код Атланте са 98:92, а Дарко Миличић одиграо је десет минута, без поена, за тим из Минеаполиса. У једном од дербија, кошаркаши Даласа победили су на свом терену браниоца титуле ЛА Лејкерсе са 101:96.